Szex a szabadban

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Szex a szabadban
Várom olyan emberek valódi történeteit, akik szeretnek a szabadban szexelni:)


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
unib0y#892015-03-26 11:32:34
A(z) #89 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
kicsijoe4#882015-03-25 16:46:24
Sziasztok :)
Nekem még nem volt alkalmam kipróbálni a szabadban való szexet ,nem volt hozzá még jelentkező :/ ,de maszti nagyon bejött és mióta láttam a szabadban szexelő tinipárt kipróbálnám olyannal akit izgat mert azóta is csak erre tudok gondolni
Volna valaki aki segítene nekem megvalósítani azt a vágyam ,hogy a szabadban szexelhessek :)?
Várom a jelentkezőket ,remélem lesznek
írj üzenetet ,vagy ha itt vagyok hívj privire , köszi :)
man2#872015-03-25 15:57:50
Szia Nica

A nevem Gábor.
Egy barátnőm természetes vörös, még a punciszőre is.
Vele voltam töbször is a szabadban, rosszab idő esetén a kocsiban.
Egy szép májusi napon is a szabadban Kényeztettük egymást külömböző pózokban, és ahogy a nap rásütött a fanszőrzetére az úgy ragyogott a nap sugaraitól minha valóban arnyból lenne, Ez a szép kép beleégett a memóriámba, sohasem fogom elfelejteni.
Többet személyesen tudok elmondani a szabadban való szexeléseimről.

Legyen szép a napotok.
Üdv Gábor 
csabexus#862015-02-01 21:11:12
Igen anál job mind szexelni a sza badba nem lètezik :D 
nightfalcon#852015-02-01 12:25:29
Természetesség  :D 
razor1987#842015-02-01 12:18:05
Én nagyon sokszor szexeltem már a szabadban és csak azt tudom mondani hogy van egy különlegessége  
ami fantasztikus.
cunci40#832015-01-31 11:59:31
Bárhol,nem csak a szabadbann.Föleg ha kukkolnak
szivacska222#822015-01-29 19:58:43
Nem Válasz a(z) 78. üzenetre: szia én is szívesen járnék hozzád vagy akár a parkokban is elkapnalak csak irj és találkozzunk. 
lepke35#812015-01-22 16:06:39
Válasz a(z) 66. üzenetre:szia :* 
lepke35#802015-01-22 12:49:47
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/4/USRf_4f27bca/960d16.jpg
hahóó
izgalmasdolgok#792015-01-22 07:41:27
Szia!
Fogok majd írni 1-2 történetet:)
Kérdezni is szeretnék majd!
Erika.
nylonhighheels#782014-12-06 10:30:27
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/6/USRf_6512118/6b953d.jpg
Popsiszüzességem a parkba veszitettem el.Az első anális kalandom volt.Nyár este volt,és nagyon meleg.Mindig este mertem lemenni nőibe a nyilt utcára.Egy fiatal srác jött velem szembe és utánam fordult.kicsit melegem lett és izgatott.Majd nem sokkal pár nappal rá meg voltam hivva egy házibuliba.Ott volt a srác aki utánam nézett.Egy kis iszogatás után szóba jött ki dugna meg travit meg ilyesmik.Ő benne volt simán.Késöbb indultunk haza felé kicsit szédült és a parkban leültettem egy padra.A park mellett lakom párr méterre.Mondtam neki várjon meg egy perc és jövök.Siettem felugrottam a lakásomba,és gyors nőibe öltöztem.Nem akartam felhivni hozzám.Lementem vissza a parkba sötét volt.Ott ült a padon,és gondoltam most vagy soha.Leültem mellé és belevágtam a közepébe.Mondtam neki azt mondta megdugna egy travit,engem is megdugnál?Kérdeztem.végig simogatott a szemével és a kezét a combomra rakta.Azt mondta ha feltudom izgatni teljesen megdug.De már akkor felvolt izgulva mert megfogtam neki nadrágon keresztül és állt neki.Egy fekete harisnyanadrág volt rajtam,egyrészes fekete minirucival és egy piros tüsarku papucs.
Elővettem a farkát és az ölébe hajtottam a fejem,elkezdve cumizni.A számban is először volt pénisz.Késöbb elővettem a gumit és ráhuztam.Vele szembe beleültem az ölébe és szép lasan ráerszkedtem a farkára.Nagyon jo volt.Kicsit féltem de izgatott voltam.Mikor be lettem járatva rendesen.Már minden féle képpen dugta a popsim.Mikor elélvezett,ott hagytam.Egy két hónappal rá megtalált és azt mondta szivesen járna hozzám dugni.Minden hétvégén járt hozzám és kielégülve távozott.
zoe33#772014-11-13 10:30:55
                                               Duna parti délután.


A /volt/ barátnőmmel szeretjük a természetet és egy meleg nyári délután kimentünk a Dunára. Ismert egy nagyon jó homokos partot ahol, ha szerencsénk volt, akkor csak ketten voltunk. Ezen a délután szerencsénk volt csak ketten voltunk. Ezért én nudiztam a barátnőm, pedig egy kicsit szégyenlősebb ezért fürdőruhában napozott. A parton feküdtünk egymás mellett, amikor azt vettem észre, hogy a vízben három kajakos elment. Gondolom láttak már máskor is nudista napozót. A barátnőm felizgatta, hogy meztelenül fekszem mellette és ő is levette a bikini felsőjét. A nagy melleit elkezdtem puszilgatni és utána finoman a számba vettem és  szopogatni kezdtem. A kezemmel, pedig a másik mellét simogattam a mellbimbóján az újammal köröztem. Engem a szép mellei izgattak fel ezért lekönyörögtem róla a bikini alsóját is. Amikor a frissen szőrtelenített punciját megláttam nem bírtam magammal és elkezdtem finoman puszilgatni és nyalogatni. A nagy szeméremajkait a számba vettem. A csiklója is egyre nagyobb lett az izgalomtól. A nagy nyalakodás közben észre vettem egy kis pisi ízt és eszembe jutott, hogy útközben megállt pisilni. Engem ez sem érdekelt még vadabbul nyalogattam a pináját. Ekkor éreztem a remegését és kapkodta a levegőt egy nagyot élvezett. A zaftos pináját még kényeztettem egy darabig. Utána mondta feküdjek hanyatt és a farkamat a szájába vette a nyelvével a farkam végén körözött. Szeretem nézni, ahogyan a farkam a szájába eltűnik. A farkam már nagyon kemény volt és ekkor a csúszós puncijába teljesen bedugtam. Ő háton feküdt teljesen szét rakott lábakkal én pedig ráfeküdtem közben  Ezt nagyon szereti és elkezdtünk csókolózni mindketten élveztük ahogy a pina és fasz ízű szánkkal csókolózunk. Ezt követően a mellbimbóját kényeztettem a nyelvemmel miközben a kemény faszom a teljesen kitágult pinájában tövig bent volt. Annyira elvoltunk foglalva egymással, hogy nem is néztük mi van a környezetünkben. Arra lettem figyelmes, hogy a Duna vize egyre jobban hullámzik. Ekkor hátra néztem és megláttam egy nagy kiránduló hajó megy a hátunk mögött. Ez egy pluszt adott mind kettőnknek és egyszerre egy hatalmasat élveztünk. A hajóról szerintem túl sokat nem láthattak, ha csak valaki távcsővel nem nézelődött. Mind a ketten teljesen nedvesek voltunk ezért a Dunában fürödtünk egyet. A vízből, amikor kijöttünk nagyon jó volt a nedves homokban sétálni. A barátnőm kezét megfogtam és meztelenül sétáltunk a parton nagyon tetszett mind a kettőnknek. Ezután próbáltam rábeszélni menjünk, majd el Délegyházára nudizni. Ott sokkal jobb meztelenül sétálni, napozni és fürödni. Nem kell azt figyelni, hogy jön-e valaki ott ez természetes. Szerintem jó érzés, hogy nem kell titkolózni és bátran mindenki megmutatja magát olyannak amilyen. Először még bele is egyezett, de utána meggondolta magát. Azt mondta, nem is az intim testrészeit szégyelli, hanem az a pár kiló felesleg zavarja. Érdekes a nők a súlyfeleslegüket jobban szégyellik, mind amire a férfiak kíváncsiak. Egy darabig még meztelenül napoztunk, de megláttuk a fák között jönnek valakik. Mivel nem akartuk őket zavarba hozni ezért vége lett a nudizásunknak.      






	Dugás a fák között.



Egy másik alkalommal szintén felkerestük kedvenc homokos partunkat. Ekkor nem volt olyan szerencsénk, mind a múltkor többen napoztak és fürödtek ott. Próbáltunk a fák között kicsit elrejtőzni. A fák alig takartak el a többi szem elől, ezért elmentünk a parton sétálni. Persze sűrűbb helyet kerestünk. Találtunk is egy jó területet, de ekkor észre vettük már megelőztek minket. Nem bírtunk már magunkkal a parton vadul elkezdtünk csókolózni és a barátnőm azt akarta tegyem be neki ott állva. Ezt én nem mertem, mert többen láttak volna. Elmentünk a parttól beljebb sétálni a fák közé. Egy kanyargós földúton mentünk fürdőruhában. Megálltunk csókolózni és mind a ketten olyan izgalomba voltunk, hogy lehúztuk egymásról a fürdőnadrágot. A barátnőm hátat fordított és előre hajolt. Én hátulról tövig beraktam neki  és iszonyúan élveztük a helyzetet. Meg kérdeztem mi lenne, ha most jönne valaki azt mondta nem érdekli legfeljebb lenne egy jó napja neki is. Engem ez még jobban felizgatott és egy hatalmasat élveztünk mind a ketten. Mivel nem védekeztünk és gyereket sem akartunk ezért még az utolsó másodpercben kivettem és a földre élveztem egy nagyot. A barátnőm mosolygott, hogy ez milyen extra adag volt és megdicsért milyen ügyesen kivettem a végén. Egész jó rutinom van a spermám visszatartásában és így egy félórát is kibírunk egyfolytában ez nagyon bejön a barátnőmnek. Szereti, hogy nyugodtan rám bízhatja magát. Mind a ketten lecsillapodtunk és kézen fogva vissza sétáltunk a partra a helyünkre. A többiek nem tudom mit gondolhattak, szerintem sejtették miért mentünk a fák közé sétálni.           






                                               
luke1#762014-11-02 15:56:36
Szóval azóta van egy pár hely ahol szívesen szeretkezünk. Ilyen volt Budakalász, de az mára ....., Szentendre, Gárdony, Győr.... Azok még most is tutik. 
luke1#752014-11-02 15:53:47
Hüpp hüpp , hiába írnám le, úgyse hinné senki se. Egyébként az első szabadtéri szex a nejemmel Délegyházán volt 
bivelbi#742014-11-02 14:14:21
Sziasztok!! Érdekes, hogy ahogy olvasom a bejegyzéseket, legtöbbünk azért "kényszerül" a természet lágy ölén szexelni,mert nincs igazi búvóhely.
Én magam is így vagyok, voltam, de azért a természetnek van valamim különös varázsa!Legutóbbi természet körüli élményem, egy horgásztó partján lelt, ahol is a kapások elmaradás miatt is, "kezembe vettem" az izgalmak irányítását, mikor is megjelent mögöttem, szinte észrevétlenül, egy nagyon kedves ismerős hölgy, aki mintegy rajtakapva engem, kérte, hogy folytassam amit elkezdtem, mert szeretné nézni! Én szófogadóként, megtettem amit kér, de nem tette könnyűvé a feladatot, hogy ő vetkőzni kezdett és magát simogatva, látványával fokozta izgalmamat. Mivel rajtakapott, így az volt a büntim, hogy kézzel nem érhettem hozzá. Ő ült rá ágaskodó farkamra! Nem tagadom, gyorsan csúcsra juttatott, amit jobban szégyelltem, mint a rajtakapást", de izgalmas volt számomra, hogy lovaglás közben figyelni kellett a szemben horgászókra, nehogy meglássanak bennünket! Szívesen kipróbálnám egy nagy, akár többes szex-et, a napfény sugarainál, mikor nem kell figyelni, csak az élvezetekre.
bakter1983#732014-09-16 18:32:58
A(z) #73 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bangyusz#722014-09-02 23:16:38
Mivel partneremmel nem vagyunk függetlenek, ezért gyakran kényszerülünk a szabadban szeretkezni! Általában a helyi erdőkben szoktunk elbújni a pásztor órákra. Nincs is annál jobb szerintem lemenő nap vagy a sápadt hold fényénél egy velőset szexelni!
fincsy#712014-09-02 15:39:23
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/e/USRf_ec3d2b1/a877fd.jpg
A napsütés, fürdés és nudizás nekünk szeretett nyári programjaink.Persze bármennyire kivánnák is egymást a barátnőmmel a nudistrand közönsége előtt nem eshettünk egymásnak.Elindultunk kicsit odébb a közeli kis erdőt célozva meg. Még a tóparton voltunk persze meztelenül mikor egy nyugis kis részen megálltunk.Csókolóztunk, és picit belenyúltam az édes puncijába. megremegett, és a merev cerkámmal kezdett játszani. Nem tudom meddig tartott, de kis idő múlva magába tette a farkam és szinte ugrált örömében. Nagyot szeretkeztünk. Isteni.
unib0y#702014-08-24 13:26:25
Most meleg sincs... lehetne :p
falankmaci#692014-08-24 12:16:19
Hali! Én általában mondjuk kocsiban vagy mellette tudom megoldani mivel nincs búvóhelyem! Voltam erdőben, étterem mellett erdőszélen ahol épp túristák battyogtak el mellettünk kb 6-7 métérre...ez kicsit érdekes volt! :-)
Volt a Margit-sziget sötétbe egy padon
Rakparton, valami hajóállomás parkolója félhomályban! Itt is egyszer lassítani kelllett hogy ne legyen feltűnő a kocsi mozgás mikor arra sétáltak! :-)
Ami eléggé megmaradt az a vezetés közben volt ugye francia...a lényeg hogy ugye mentünk és véletlenül előbb kanyarodtam le és bementünk a Móricz felé...olyan 16 óra felé járt az idő szóval volt forgalom! :-)
A legutóbb pedig egy sima parkoló a járda mellett...ugye elkezdtünk csókolózni, simogattuk egymást el is feledkezdtünk róla hol vagyunk már majdnem belemerültünk mikor... beparkoltak mögénk és menni kellett onnan mer nagyon stírőlt a birka hogy mit csinálunk...irigykedett biztos! :-P :-D
engike#682014-08-11 10:17:56
Hmmm,nagyon vonz a nudizmus,a szex a szabadban,izgalmas helyeken,remélem egyszer sikerül majd partnert találnom ehhez,izgatott mikor egy barátnőm arról mesélt,szülei nudista kempingbe járnak,1 hét a Balatonnál,mindenki meztelenül,imádnám :-)
nesi01#672014-04-26 14:06:37
Szia! :) nagyon szeretek a szabadba szeretkezni, a szabadság és a gyönyör felhőtlen érzése. Amikor először történt, hogy a szabadba szeretkeztem, a neten ismerkedtem meg jobban egy férfival. Egy tó melletti kis erdőben (parkban) találkoztunk, beszélgettünk, nagyon meleg volt, gyorsan elkapott minket a hév, elkezdtünk csókolózni és egyre hevesebben. Majd egy kicsit beljebb mentünk,mégse egy tisztás szélén csókolózzunk. :napersze:  És utána minden gyorsan történt. Sétáltunk,beszélgettünk, találtunk egy padot, leültünk és ismét egymásba gabalyodtunk és nem tudtunk, nem is akartunk leállni, csak élvezni egymást és ott a tanösvény mellett egy padon szeretkeztünk. Még azzal se törődtünk,hogy akár le is bukhattunk volna. Majd sétáltunk mégegyet és beszélgettünk, élveztük az együttöltött időt. Kimentünk a kocsikhoz ,búcsúzásra került a sor, de nem bírtuk elengedni egymást és a tisztás szélén, az autók takarásában ismét elkezdtük egymást kényeztetni...nagyon élvezetes volt, a vágy ahogy elhatalmasodott, a veszély hogy lebukhatunk, az izgalom ami mégjobban feltüzelt bennünket...az első és a legemlékezetesebb szabadban szerzett élményem, ami elég meghatározó volt! és szerencsére ismét jön a nyár, a jó idő!!  :pirul:  :P 
lacerta#662014-04-14 06:54:17
A(z) #66 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bujacsaj#652014-04-13 13:25:30
Válasz a(z) 64. üzenetre: ... olyan mély benyomást tett számodra, hogy megírása után azonnal törölnöd is kellett magad? :o
whynott#642014-04-12 03:29:42
Budapes. Római  part egy két innivalót a bárban illetve borbol bárban.. Két lánnyal ismerkedtem meg és indultunk esti sétára a parton.egy stégek kötöttünk ki először nézve az evezoket aztán egymast..kissé ittas de felejthetetlen szex lett amit szerintem nem egy ember láthatott is..:) Ez a kedvenc és talán legjobb élményem volt valaha! Itt ereztem rá hogy milyen kva jó szabadban! 
De ami a legviccesebb kB.egy másfél hónappal később ugyanazon a stégen szexeltem egy sráccal.( fiúval életemben először)
csusz#632014-03-05 11:32:13
szia  mi imádunk...33éves házasok vagyunk  sokat sexeltnk szabadban...pld...erdö--park--auto--kapualj--nudi strand--izgato ha megltnak........
bangyusz#622014-02-28 21:57:46
Üdv! Én nekem sajnos eddig, masztin kívül nem volt más kalandom szabadba, de nagyon vágyom, hogy egyszer össze jöjön végre, mert nagyon izgat a dolog!!!! 
szerelemkereso#612014-02-26 18:22:31
Csoda szép a kutyuli. :) de semmi hátsó gondolat!!!!!!!!!!!!!!!! ám ;)  ;)  :cigi: 
thuglife#602014-02-23 17:45:36
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/131631.jpg
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_ade47a1/089ca7.jpg
szerintem a leges legjobb dolog!! van benne izgalom ,élvezet kihívás!!! hmmm ,keresek ilyen nőt aki benne lenne velem egy ilyen szituba! levelet irj
szerelemkereso#592014-02-20 14:20:01
A(z) #59 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
szerelemkereso#582014-02-20 14:11:35
Sanyi 72694.! van az úgy hogy a gombászás helyett  GOMBASZIK az ember fia ;) 
dimo#572014-02-17 00:26:09
szia
melga#562014-02-15 09:55:15
Szia! A párommal mikor összejöttem minden alkalmat megragadtunk szexre. Így volt olyan, hogy nem egyszer a szabadban szeretkeztünk, volt olyan is amikor a kocsival beleragadtunk a sárba. De volt olyan is , hogy a hó tetején csináltuk, de az volta lényeg, hogy mindig élveztük.
fishdog#552014-02-15 09:02:49
Szia !Én nagyon szeretek !A Luppa szigeten volt néhány élményünk,na meg a Hajógyárin.Nagyon izgató dolog !
szerepjatek#542014-02-10 07:15:11
Az akkor még menyasszonyommal /17 és 22 évesek voltunk/ a Duna partján éltük át első hármasunkat egy barátunkkal. A harsogóan zöld fűben sárga takarón meztelenül napozva. A kedvesem volt középen és már régebben emlitette, hogy tetszik neki a barátunk. Most megint tudtomra adta a mosolyával súgásával. Bólintottam és ő már fordult is P felé. Csókolózott vele, majd lecsúszott a hatalmas farkához és babusgatta. P vörös volt és és szélesen vigyorgott.:) Nem birtam a tétlenséget, nekiláttam a punija nyalásának. A menyasszonyom aztán nem birta tovább és ráguggolt P farkára. Lassan csúszott rá a vaskos farokra. Aggódtam is érte. Aztán megérkezett a tövéhez.  Elképesztő volt. lassan liftezni kezdtett én pedig gyönyörködtem bennük. P, nem birta sokáig. A kedvesem pedig már elélvezett közben párszor. P, az elélvezés után, hamar akciókész volt megint. Nem lett volna ildomos siettetni őket.:) Eltöltöttünk ott pár órát.
nica#532013-12-28 09:39:29
Remek kis történeteitek vannak.
Köszi :)  :)  ;)  ;) 
sved-masszor#522013-12-27 22:14:17
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/4/USRf_4c27789/8581f7.jpg
Én sokat szexeltem már szabadban, tópartján, én ruha nélkül, a lány felül ruhában. Akik arra jártak, nem tudom, mit gondoltak, mit is csinálunk:)
 
sanyi72694#512013-12-26 19:33:42
A természetbeni szexnek,mindig van valami fillingje. Ad valami pluszt,nagyon szeretem a réteket a nagy tereket. Legutóbbi ilyen csodás kiruccanás ősszel történt, gombászásnak indult de a sok sétálástól és a csodás napsütéstől leheveredtünk kicsit megpihenni a fűben. Innen kezdve, miért-miért nem be indultak a hormonok a bujaság. Amit szem száj megkívánt,mind meg is történt az orális szextől az análisig befejezően, minden folyt aminek kellett. ( Gomba nem lett, na de ezt nem is bántuk! ) 
jojo82#502013-12-26 17:51:09
En a tengerparton szoktam szexelni! Es sokkal élvezetesebb mint a szobába! :)   
nemalevente69#492013-12-26 00:33:42
Köszönöm drága Nica a szobádban a szövegelést .  :*  :*  :* Ma este . Levi 
tibor30#482013-10-24 10:31:26
 :vigyor:  Én mindenhol szeretek sexelni ! 
csabi50#472013-10-24 09:30:42
Sziasztok!
Nem vagyunk fiatalok de imádunk nudizni és szeretkezni.
A Duna-parton van egy helyünk ahol csak ritkán járnak de nem tudom hogy van ez akármikor ki megyünk mindig téved arra valaki(főleg férfi).Mi is kukkolok leszünk ilyenkor.
Többször volt már,hogy a kukkolóval egy időben élveztünk el.
kennyke#462013-09-02 18:45:30
Horvátországban, a tengerben, az emberek közt... nem volt éppen nudista strand... ^^ de szerettük az izgalmakat...  nem garantálnám, hogy senkinek sem tűnt fel, hogy mit csinálunk :) de annál izgalmasabb volt... :)
travid39#452013-09-01 08:14:02
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_a5872e9/c8bbdf.jpg
Pár éve egy nagyváros bokros-fás parkjában éjfél körül elégitettem ki orálisan egy harmincas fiatalembert, kemény farkával rendesen baszta a számat és telelőtt sürü gecivel.Kellemes élmény volt, bármikor megismételném.
figyelmesferfi#442013-08-01 19:06:58
Néhány éve, még rendszeren élveztem a természetben a szexualítás örömeit is. Sajnos azóta nem adódott olyan valaki, aki bevállata volna. Pedig szerettem, és vágynék is rá. Varázsa van. És ha nem teljesen eldugodt a hely, akkor az az igzgalom is feldobja, hogy megláthatnak. Amire volt is pár eset. De mindig a látó fél volt zavarban. .-)
unib0y#432013-07-27 22:42:57
:D
perdita#422013-07-27 22:37:20
Válasz a(z) 41. üzenetre:részvétem! hát.... legalább felállt neki
biborravalo#412013-07-27 21:23:40
Mai élmény a Duna parton!!! Dunakeszi határában... a víz finom volt a pacifarkinak közel sem volt paci mérete inkább csak farkinca, még hogy szexrobot...semmi perc alatt elszáguldott, de a jóvoltából sikerült 8 km-ert gyalogolnom mert nem hozott haza....nem árt vigyázni vele!!! hacsak valaki nem szeret gyalogolni szex után  :D  :D  :D  :D 
perdita#402013-07-27 03:58:23
Válasz a(z) 39. üzenetre:de a telihold gyönyörű volt felettünk!
sensey#392013-07-27 03:31:49
Válasz a(z) 38. üzenetre:igen? :P te ilyeneket csinálsz? :D
perdita#382013-07-27 02:54:53
telement szalmával a bugyim és a hajam
bujacsaj#372013-07-25 05:22:27
Mikor még nem volt hol fogadnom, a panzióba, (ahova jártam) épp esküvőt tartottak ... így oda sem tudtunk menni, útközben egy kukoricás mellé parkolt a kedves vendégem..  élveztük egymást..   ;)   
Szép emlék mindkettőnknek, azóta is emlegetjük :) 
unib0y#362013-07-24 19:52:58
hajrá:)
lacerta#352013-07-23 18:43:40
Már csináltam de nem eleget :D 
bujacsaj#342013-07-23 14:38:43
Most legalább az időjárás is kedvező hozzá :)
perdita#332013-07-22 22:37:01
hú, a mindenit! egy nő, aki 84(!) intim képet tölt fel magáról! faszverők paradicsoma :D
biborravalo#322013-07-21 19:17:29
Szeretek szabadban szeretkezni, izgat hogy esetleg meglátnak.
Jelentősebb vagy emlékezetesebb eseteim.
Pár éve Balatonon egy vitorláson, igaz a víz közepén, de több hajó is volt kinn és ők is hasonlóan cselekedtek mint azt a távcsöves szemlélődés mutatta. Frenetikus volt a vízben a víz alatti nyalás és szopás is, igaz én nem jó úszó lévén sokáig nem bírtam a víz alatt, no de a Kapitány  :D  :D  :D 

Később az igaz éjszakai történet volt, de egy tűzoltólaktanya gyakorló tornyának a tetején, mondjuk szar lett volna közben egy riasztás, mondjuk nyalás, szopás vagy épp hátulról dugás közben ami kellemes volt mert a lépcsővel a szintkülönbség nagyszerűen kiküszöbölhető volt.

Később az erdőben a motorháztetőre hajolva, sajnos én így a turistát nem láttam csak a párom, furcsa is volt, hogy azonnal elélvezett.
Voltak mezei élvezetek is napsütésben, esőben extrák nélkül, hacsak az nem volt extra, hogy az egyik ilyen alkalomkor alig találtam meg a partnerem farkát oly piciny volt. :D  :D  :D 

A legutóbbi nagy élmény a Margitszigeten volt, nem oly rég. Világos nappal délután egy csendes padon...hm...csók, simi...ujjazás....finom szopás!!! majd szembefordulva beleültem a kedvesem ölébe, a szoknyám takart és kellemesen elélveztünk...szerintem mindketten. Valamikor közben egy futó tévedhetett arra, mert amikor a buszhoz sétáltunk a csajszi szembe futott és sejtelmesen mosolygott... :pirul:  :pirul:  :pirul: 

izgat még a munkahelyi szex is, habár abban ritkábban volt részem... :pirul:  :pirul: 
unib0y#312013-06-05 19:42:48
Lassan megint szép időnk lesz. :D
savanya#302013-06-05 15:47:40
 <3 

[1-60] [61-89]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2430BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba89120Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba830Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba210Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5060Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3350Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok510Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2140Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.