Többes szex

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Többes szex
Kíváncsi vagyok mások véleményére! Párok-többes szex! Mi a helyzet a féltékenykedéssel? Ha nagyon szeretsz valakit-közben féltékenykedés nélkül elmerülni a többes szexben? Lehetséges? Írjátok meg a véleményeteket, tapasztalatotokat!Érdekel, ki-hogy éli át. Csajszik: Ti is írjatok. :-)
Szituációkat is leírhattok,hogy indult és mi lett belőle! Bátran írjatok, ez másoknak is segítség lehet, hogy merjenek próbálkozni:-)


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
lecherousgirl#242011-03-26 00:22:31
A(z) #24 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
nincs kép
stonehenge#232011-03-15 10:09:07
Én voltam már többes buliban, féltékenységet nem éreztem, inkább valami mást, izgalmat.....
erzekierintes#222011-03-14 19:26:39
Válasz a(z) 19-es üzenetre:

Én is benned lennék , ha többesről van szó
storm66#212011-03-14 19:20:54
Csak a fantázia világából kell merni kilépni, hogy a vágyak megvalósuljanak. Ötödik éve járunk swingerezni a párommal, itt szervezett privát bulikba és klubokba egyaránt, kizárólag férfi többes bulikba. Az első után két hétig azon gondolkoztunk, hogy tényleg megtörtént vagy álmodtunk csak, de azóta megszokott, természetes dologgá vált. Ma már a hirdetésünk sincsen párban, az érdeklődési körünk különbözősége miatt. Engem hölgyek érdekelnek, őt csak a több férfi.
De mi az a féltékenység? :-O :-)
badboy85#202011-03-14 16:36:08
Válasz a(z) 19-es üzenetre: Én benn volnék... :-)
szexisfekete#192011-03-14 15:43:32
A(z) #19 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
alex#182011-03-14 08:24:36
Sziasztok.
Engem izgat a kérdés.Sajnos a párom nem fogékony erre a témára.Így marad az álmodozás.Szeretem annyira őt,hogy élvezném azt a látványt mikor egy idegen férfi érintésétől és szerszámától extázisban van. Közben még simogatnám és kényeztetném is,Egy héten hatszor szeretkezünk,nekem mégis hiányzik valami plusz izgalom.Azt hiszem ez csak álom marad nekem.
h-jurgen#172010-11-04 05:40:26
Szia Lini!
Mi a párommal (feleség) néhány éve gyakoroljuk a többes sex különböző formáit.
Azóta alapvetően megváltozott az életünk.
Sokkal teljesebb őszintébb és igazabb mint elötte!
Mindenkinek javaslom probálja ki,feltéve ha tisztában van saját érzéseivel,békesség van a lel-
kében és rend a fejében.
Szia. H-jurgen
mamamamaci#162010-11-03 13:55:27
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Ne hibáztasd magad, nem miattad váltak el. Az a kapcsolat nem volt akkor már rendben.Azt nem mondom hogy nálunk pl. minden simán ment, de mindig megbeszéltük az élményeket párommal.Stabilnak kell viszont lennie a kapcsolatnak mindenképp.Ha valaki ezzel akarja a kapcsolatot rendbe rakni, az kb. olyan mintha ezért vállalna egy gyereket.Lehet a példát erősnek érzitek, de két embernek kell a kapcsolatát rendeznie!
sentimental#152010-10-20 21:26:23
Sziasztok!
Engem egy munkatársam vett rá, hogy a családi tűzhelyben szunnyadó hamu alatti parázs felélesztése végett szálljak be harmadiknak. Azóta elváltak. A munkatársamat, a fiút, amíg elképzelte, hogy egy másik férfi szeretkezik a feleségével, addig izgatta a téma, de utána képtelen volt túltenni magát az élményen, hogy lehet olyan férfi más is ezen a planétán, akivel a feleségének ugyanolyan jó, mint vel. Ők válnak emiatt. Rossz ötlet volt.
alfa50#142010-10-19 21:47:29
Sziasztok! Nekem bejön és én szeretném ha jelenlétmbe a párom szexelne vagy egyszerre ketten.De ő nemmegy bele mert féltékeny és engem se enged a másik párhoz közeledni.Hát sajnálom mert engem érdekel és képes leszek megcsalni pedig szeretjük egymást.
szuka80#132010-10-19 15:39:23
Kis buksimban már mint vágy meg fogalmazódott  a két pasis felállás...S tudom,hogy megfogom élni,mert érdekel...
féltékenység??..szerintem semmi gond vele míg egészséges szinten van..
bár érdekes,mert míg engem érdekel két pasival,s semmi rosszat nem látok benne...de ha ő tenné ugyanezt előttem másik lánnyal...háát....lelkileg sértő lenne...amiről meg nem tudok az nem fáj ,úgyibár:D
vadszex#122010-10-19 08:26:19
Hali Lini!
Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled. Egy barátommal sokszor szerveztünk 3-as bulikat. Nagyon jó volt, de az biztos, hogy megfelelő partnerek szükségeltetnek ahhoz, hogy ez élvezetes legyen. Nálunk ez csak szexuális játék volt és a hangsúly a játékon volt. Ez a felállás nem a meghitt szeretkezésről szólt, hanem a testi gyönyöröknek adott plusszról. Szeretek adni és valószínűleg azért is élveztem annyira ezeket a helyzeteket, hiszen négy kéz nem kettő, két szály sem egy, hogy a többiről ne is beszéljünk! Van egy kapcsolatom elég régóta, akit szívesevesen belevinnék egy hármas felállásba, hiszen ezzel még több gyönyört adhatnék Neki. De őt pl zavarná ha én más Nővel szeretkeznék.Nem minden működik oda vissza alapon. Én bíztatlak, hogy próbáljátok ki, csak előtte beszéljétek meg a pároddal.
Sok sikert! :-)
flippy#112010-10-18 21:15:08
Én még nem probáltam de jó lenne =)
miroper24#102010-10-18 21:07:16
Szia Lini. Mivel pasi vagyok egyezhet másokkal a gondolatom. Voltam már 3as sexben és fantasztikus volt, persze nem a barátnőmmel hanem egy régi barátom meg az akkori egyik csaja. Kint Berlinben. Már 2szer is összehoztuk 2 különböző csajjal. De voltam swingerezni ahol házasemberek is voltak de az egész azon múlik hogy agyilag képesek e feldolgozni az egészet. Minden a fejben feldolgozottakon múlik. Ha képesek elfogadni akkor nincs semmi gond. Szerintem hozzáállás kérdése. Én személyem szerint szeretem nézni ahogy egy lány 2férfi kényeztetését élvezi úgy hogy az egyik én vagyok. Csak röviden ennyi. Puszi
f20040714#92010-10-18 09:17:48
A(z) #9 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dodi69#82010-10-18 08:17:54
Szia Kicsim! Úgy érzem ebben a témában még vannak kételyeid, és kérdéseid, annak ellenére, hogy már többször is beszéltünk róla. Szeretném ezt a dolgot úgy átélni veled, ha már mindketten testileg, és lelkileg is teljesen rá vagyunk hangolódva. Egy biztos, egy ilyen élmény nem befolyásolja, nem befolyásolhatja a kettőnk között lévő szoros kapcsolatot. Csak akkor, kell ezt meglépni, ha Te is így érzed, és a vágyaid legalább olyan erősek mint a kíváncsiságod. Ez a fórum, ha nem is egy szexbuli szervezéséért jött létre, azért örülnénk hasonlóan gondolkodó, és érző normális, egészséges emberek levelének, és ismerkedésének, hogy a vágy ne csak vágy maradjon. Kölcsönös szimpátia, és beszélgetés alapján bármi lehetséges. Elsősorban Dunaújváros, és környéke ami számításba jöhet, bár még minden lehetséges... :-) Kedves másik felem ( Lini!), már most hiányzol, de tudom, hogy a nap 24 órájában nem lehetünk együtt (néha dolgozni is kell). :-D Szeretlek! Csók!
biceboca#72010-10-18 07:52:47
Biztos van benne szuper dolog, nem vitatom, de azt vitatom, hogy én párom nem olyan ember, akinek azt mondom, hogy figyi, oké, még valaki ágyba....Nem mondom ki próbálnám, de ez az álom.......
latzee1#62010-10-18 02:05:02
Kedves Lini! Megértem hogy családanyaként ilyen dilemmád van. Nyilván szeretnéd kipróbálni. Úgy gondolom, hogy ha erős a szeretet közöttetek, és semmi ilyesmit nem a párod tudta nélkül tennél, hanem vele együtt, akkor belefér. Persze ha ezt megbeszélitek előtte. Nekem az exfeleségemmel (más gondok miatt váltunk el jóval később) volt ilyen próbálkozásunk egy kedves fiatal házaspárral. Párcserés szex volt, persze a lányok egymással is voltak, de hát ez manapság már természetes;) , és nem is gondoltam volna, hogy a szeretet egymás iránt (akkor) mégjobban összefogott minket. A vendégeink hölgytagja engem az egyik szobánkban kényeztetett a szájával (nagyon szép lány volt, nem is tartott sokáig), közben tudtam, hogy a feleségemet az ő férje dugja a hálószobában. Utána alig vártuk, hogy egymás karjaiban legyünk, a szeretet, a nélkülözés jegyében. De ez csak akkor működik, ha tényleg nagy a szerelem, és éppen ezért a féltékenység, birtoklási vágy képes hátrébb szorulni!
szexualiszaklataspanda#52010-10-17 23:19:11
Mi ezt a kérdést úgy oldjuk meg, hogy lány-lány ok, minden egyéb kicsukva :-)
Persze ez azért is van így, mert igényünk sincs rá, hogy egyéb is legyen.
lini#42010-10-17 22:56:13
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Szia: én nem a bulit szervezem, csupán a tapasztalatot kutatok, véleményekere vagyok kíváncsi. Hogy aki félve próbálkozna, az eseményeket olvasgatva bátorságot kapjon.
a1969#32010-10-17 13:16:42
ÉN IS RÉSZT VENNÉK ILYEN BULIBA,IDŐSEBB BARÁTNŐM IS JÖNNE.
lini#22010-10-16 14:13:59
"Megismerni csak akkor tudlak, ha részt veszek benned, ha belülről éllek meg. Ha nemcsak látlak és tudok rólad, de érezlek is - ha ÉN minden idegszálammal megtapasztalom milyen TE-nek lenni." Müller P
lini#12010-10-16 13:13:39
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

[1-24]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3830BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba111101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1220Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba710Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6980Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5360Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3260Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.