Ducik és ducikat szeretők

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Ducik és ducikat szeretők
Sokszor hallom csak a kutyák rágódnak a csontokon...mit gondoltok? :)

A ducik is találják meg a párjukat egy-két kellemes óra, este erejéig. 
Itt minden duci és minden ducit szerető gyülekezhet.
Mondjátok el tapasztalataitokat, a nehézségeket, de jó sztorikat is szeretnék hallani.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bitangno#2092013-10-01 13:56:07
 :) 
e-tron#2082013-08-25 14:51:27
Válasz a(z) 207. üzenetre:

ejjha... nagyon szép, és igaz gondolatok. nem is jutok szóhoz...  :pirul: 
köszönöm neked is a támogató, lelkesítő hsz-t, nagyon jól esett. és igen, igazad van.
igazság szerint egyébként én is ilyen vagyok, pozitív, stb, csak az elmúlt 2 hét masszív visszautasítási/nem reagálási hulláma sajnos itt bukott ki. de mindenképpen megfogadom a tanácsodat, nagyon- nagyon jókat írtál, amikkel teljes mértékben egyetértek. :)

és bizony, jól mondod: így, hogy egyrészt kiírtam magamból, másrészt meg még ilyen kedves hsz-t is kaptam, mint pl a tiéd, én is nyugodtabb lettem. és talán nyitottabb szemmel tudok majd keresgélni.
köszönöm én is, hogy elolvastál, és nem voltál rest egy ilyen szép, terjedelmes választ írni. :)

igen, jó ez a japán mondás, csak ugye nem mindig jön össze, hogy a "kínban, bánatban" is mosolyogj. de igyekszem.

úgyhogy köszönöm a pozitív "energiádat", nagyon jól esett, és segít is picit :)
ducinyuszi#2072013-08-25 14:15:08
Válasz a(z) 206. üzenetre:

Csak pár gondolat...

Valóban többet érsz el mosolyogva, mint morcosan. :)Van egy régi japán mondás, számomra szentírás:
"Mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog!"
Csak gondolj bele! :)

Igen, nem mindenkinek jöhetsz be, aki neked bejön, és ez kellemetlen, rossz érzés. Ilyen a világ. DE! Ha kitartó és türelmes vagy, gyöngyszemekre lelhetsz! Nekem épp ilyen gyöngyszemek gurultak a napokban a lábam elé. És nem voltam rest, lehajolni értük! Lehet, hogy nem közülük lesz az "Igazi", akire vágyom, de nem is ezért kezdünk el kommunikálni, csupán beszélgettünk. Mert érdekelt a másik! Nem az, hogy mit csinál az ágyban (nyilván ez sem mellékes), hanem hogy ki ő! És az őszinte érdeklődés, a nyitottság és az őszinteség meghozza a gyümölcsét.

Pár napja botlottam egy férfiba, privire hívott. Tele haraggal, gyűlölettel, a világgal és mindennel szemben, minden mondata tele káromkodással, szitkozódással. És tudod én végighallgattam... Éreztem, hogy nem velem van a baja, hanem valami-valaki egész mással. És egyszercsak fordult a kocka, eltűntek a szitkok, éreztem még neten keresztül is, hogy kezd megnyugodni. Aztán azt írta, hogy "Azt hittem faképnél hagysz, de te meghallgattál! Köszönöm! És ne haragudj, hogy olyan bunkó voltam veled." Tudod, sokszor csak ennyi kell, meghallgatni a másikat, őszinte érdeklődéssel, hogy miért ilyen keserű??? Azóta is beszélgetünk, kiderült, hogy a kezdeti látszat teljes ellentét ellenére, nagyon is sok közös van bennünk! Vannak közös témáink, közös érdeklődés, hasonló múltbeli események, stb. 

A másik gyöngyszemem az egyik fórumon találtam meg. Olvasgattam a hsz-eket, és az egyik olyan rendkívüli férfit sejtetett, hogy meglepődtem. Elismerésemet fejeztem ki, ő meg pár nap múlva privire hívott. Csodás dolgok derültek ki, annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy csak csodálkozom. Órákig tartó beszélgetések, mind izgalmas, érdekes, elgondolkodtató! És mindez úgy, hogy a szexről csak minimális mértékben esett szó!

Én csak ezt tudom javasolni, ha nem futó kalandot, hanem - hozzám hasonlóan - valami/valaki komolyabbat keresel: őszinteség, érdeklődés és türelem! Vannak itt gyöngyök, csak le kell söpörni róluk a sok homokot, amit a tenger ráhordott! :)

Kitartást neked!
e-tron#2062013-08-25 13:03:31
Válasz a(z) 205. üzenetre:
köszönöm :) írok majd még szerintem úgy is.
szerintem nem offolunk, de kb én is elmondtam mindent, úgyhogy egyelőre "befejezem".
bujacsaj#2052013-08-25 11:36:22
Én drukkolok neked, de nem OFFolom tovább ezt a fórumot egy párbeszéddel :)
e-tron#2042013-08-25 11:30:29
Válasz a(z) 203. üzenetre:

háát... ha lesz, akkor mindenképp  :o  :) 
bujacsaj#2032013-08-25 11:29:44
Nagyon szívesen! :)
Aztán beszámolni a sikerekről is! ;)
e-tron#2022013-08-25 11:17:09
Válasz a(z) 201. üzenetre:

igen, már gondolkoztam ezen az örömpolgárság témán is, lehet, h bevállalom kipróbálásra.

arcos képem van, csak azt pü-ben mutatom meg, ha már jön válasz.

köszi a tanácsokat, megpróbálom ezeket követni is :D
bujacsaj#2012013-08-25 11:10:45
Válasz a(z) 200. üzenetre: Ugye!? ;)
Teszteld! :) :)

Próbáld ki 1 hónapig az örömpolgárságot.. pl. az nem kerül sokba, de sok haszna van :)

Ne vedd fel a visszautasítást, csak fogadd el, hogy nem mindenkinek te kellesz, aki neked tetszik... (Értem, hogy ez borzasztó lehet, de akkor is így van!)

Keress tovább, és hagyd, hogy téged is keressenek! Vállalhatod az arcod is szerintem.. (..ezt sokan nem teszik, pedig..)

Akiknek írtál és nem írtak, azokhoz írhatsz jegyzetet, hogy ők azok, akiknek "nem volt idejük" válaszolni.. ;) 

Stb..

De a lényeg: LEGYÉL SOKKAL POZITÍVABB, éééés MOSOLYOGJ! :) :)
e-tron#2002013-08-25 10:45:06
Válasz a(z) 198. üzenetre:
így már érthető. végülis igazad lehet. :)
ismételten elnézést, ha valakihez csúnyán szóltam, nem állt szándékomban. figyelek majd erre.

igen, igyekszem majd erre jobban koncentrálni, csak hát na... a visszautasítás, vagy inkább a letojás attól, aki nekem tetszik, nagyon fáj. és nem értem az okát. de igyekszem továbblépni.

nem, nem gondoltam, h senki sem olvas fórumot. csak jólesett kiadni, bár nem pont így kellett volna, lehet.

utolsó mondatodra: bár így lenne. de figyelni fogok rá.
köszi az építő hsz-okat.
bujacsaj#1992013-08-25 00:46:34
Válasz a(z) 197. üzenetre: ;) 
Vannak akik nem veszik a lapot nah :D
bujacsaj#1982013-08-25 00:45:32
Válasz a(z) 196. üzenetre: :)
Én csak ahhoz "értek", hogy nekem mire van szükségem, igényem.. stb. 
Mint azt már korábban is írtam, nem azokkal kellene foglalkoznod, akik szarnak rád, mert ez őket pont nem érdekli.. segítő szándékkal írt neked más is, nem csak én, de velük is pont olyan "kaktusz-módban" beszéltél, mintha legalábbis ők lettek volna azok, akik nem válaszolnak a leveleidre, és nem beszélnek veled.. 

Lehet, hogy azt gondolod, senki nem olvas fórumot, de hidd el nekem jóval többen olvassák, mint ahányan hozzá is szólnak! Gondolod, hogy ezekből a megnyilvánulásaidból azt a képet kapják rólad, hogy te vagy az ideális akihez bújni akarnak?  :napersze: 
GONDOLKOZZ!

A legkisebb rossz szándék nem volt senkiben itt, mégis úgy válaszoltál, ahogy.. pedig a mosolyodba többen "szeretnének bele", mint a morgásodba! (Szerintem!)
culex#1972013-08-25 00:25:33
ez poén..  :D  :D 
e-tron#1962013-08-25 00:00:54
Válasz a(z) 195. üzenetre:

egyértelmű, hogy mi a vonzóbb. de, ha annyira értesz mindenhez, akkor esetleg feltűnt volna, hogy ez a negatív hangulat nem a stock alapállapotom, hanem *következménye *a folyamatos "leszarásnak", amit úgymond kapok. és nem a fórumról beszélek, itt teljesen jó a légkör. 

szóval nincs minek "elmenni, mikor velem beszélget valaki privátban", mert 10-ből 8 levélre még csak választ sem kapok. szerintem érthetően fogalmaztam korábban is, ez volt az alapproblémám. akivel elkezdenék levelezni, ott nyilván nem ebben a hangnemben trécselnék, ami itt esetleg lecsapódik.  sőt, örömmel vetném magam bele az ismerkedésbe.

egyébként ha valakit zavart egy két hsz-om, azért elnézést a fórumlakóktól, ha valakit megbántottam, vagy ilyesmi. nem állt szándékomban. csak már kicsit tényleg tele a ... azom, igen. ezzel az egésszel.

az utolsó mondatot, meg nem is értem, minek keverted ide? egy szóval sem mondtam, h nem szeretem a türelmiseket, mindenki azt csinál, ami neki jólesik, szíve joga, csak én nem fizetős, egy két alkalmas partnert keresek/keresnék, hanem komolyabbat. igen, talán ez nem a legmegfelelőbb oldal erre, de szerintem nem lesz abból baj, ha itt is próbálkozom, eddig eléggé kevés sikerrel.
szóval ez a kis "ideszúrás" nagyon nem kellett volna a végére...
bujacsaj#1952013-08-24 23:49:07
Válasz a(z) 194. üzenetre: :) 
Számodra mi vonzóbb?

Egy folyton negatív, szurkálódó, mindenben a rosszat meglátó csaj? :napersze: 

vagy 

Egy kedves, jókedvű, segítőkész csajszi? :)

Ha erre tudod a választ, akkor olvass vissza.. és te is meglátod, hogy miért megy el a kedve annak is tőled, aki -amúgy intelligensen- beszélget itt a fórumon is veled..


(Ja.. és ez egy tök ingyenes tanács volt egy türelmistől, akiket te nem szeretsz  :vigyor:  )
e-tron#1942013-08-24 23:44:06
Válasz a(z) 193. üzenetre:
valakinek biztos  :napersze: 
bujacsaj#1932013-08-24 23:43:25
Válasz a(z) 192. üzenetre:  :vigyor: 
.. érthető is ;)
e-tron#1922013-08-24 23:42:16
Válasz a(z) 191. üzenetre:
ugye? hallatlan...
bujacsaj#1912013-08-24 23:40:48
Válasz a(z) 190. üzenetre: :) 
Nem is értem, hogy egy ilyen _kedves_ embernek, hogy nem akadt még innen partnere... 

(Azért minél többet olvasok.. annál jobban kezdem érteni ;) )
e-tron#1902013-08-24 22:48:28
Válasz a(z) 188. üzenetre:
biztos velem van a baj, de én társkereső/szexpartnerkereső/tökmindegy milyen oldalakra nem beszélgetni járok, hanem max ismerkedni, elindítani egy kapcsolatot. beszélgetni személyesen, a mellettem levő, épp szorosan hozzám bújó partnerrel szeretnék, nem vadidegenekkel, akiket sohasem látok...
robi2000#1892013-08-24 19:58:49
Sziasztok! A párom is duci és isteni a sex vele minden téren ! Kiszeretnénk próbálni duci hölgyel hármasban isteni lehet gondolom?Nekem a duci és molett hölgyek jönnek be sokan nem szeretik őket.Nemtudják mi a jó és szép! sziasztok szép napot mindenkinek
bitangno#1882013-08-24 12:33:05
Válasz a(z) 180. üzenetre: Talán akkor a beszélgetések miatt is érdemes maradni:)
bitangno#1872013-08-24 12:29:41
Válasz a(z) 174. üzenetre:Teljesen igazad van! Én is hasonló helyzetbe kerültem mint te. Most derült ki hogy nem a zabálás miatt vagyok olyan amilyen, Ezért kicsit változom most én s. :) Eddig nem ment, hiszen nem volt megfelelő az állapot kezelés. :) De nekem biszex nőnek mindig is a telt nők tetszettek. Szeretem ha egy nőnek szép nagy kerek mellei, kerek csípője van, s persze szép kerek popsija. :)  :P
e-tron#1862013-08-24 11:39:25
Válasz a(z) 183. üzenetre:

nyilvánvaló, h a ffiak se jobbak, sőt... amiket hallok, "normál" társkereső oldalakon, h miket mesélnek a lányok, h farokmutogatással kezdenek pl... én nem tudom, ezek képen kívül láttak még nőt? sok agyuk nicns rá, hogyan érdemes az ismerkedést kezdeni. de hát na, vannak egyszerűek is... :)

igen, ilyen is van. de látod, te LEGLAÁBB válaszolsz. mindeg,y hogy hogyan, mindegy, hogy mit, de legalább "nyekkensz" valamit. de engem felháborít, h valaki, akit normális levéllel megkeresek, egy kurva szót nem bír írni, h hagyjál, bakker. vagy valami. max letilt. gratulálok
e-tron#1852013-08-24 11:36:48
Válasz a(z) 182. üzenetre:
szerintem megoldanátok, eleinte legalábbis :D

a második bekezdésed meg telitalálat! gyerekkoromban végig ezt éltem át, így tudom, miről beszélsz (nem pufiság, más dolgok miatt, ami nem tartozik ide). így bizony, az emberek jelentős része önző, tetű, saját problémáját másra veti ki, megbánta, stbstb...
old-harry#1842013-08-24 11:19:03
Véleményem szerint alapvető gond az emberek fejében van. Mert nem képesek különbséget tenni egy telt, duci, kövér vagy elhízott nő között. Bár igazság szerint nem is lehet, mert nem tudhatod egy kép vagy egy paraméter alapján meghatározni, hogy igazság szerint mely tulajdonsággal bír az adott illető. 

Megmondom őszintén, én a telt és duci lányokhoz vonzódom. Nem tudom mért, de nekem ez jön be, ez tetszik. Viszont a kifejezetten kövér és elhízott emberek taszítanak. 

Az hogy ki milyennek látja magát az elsősorban önmagától függ. Sajnos el be kell ismerni, hogy korunk egyik jelensége a testkép zavar, melyre a nők nagyon hajlamosak. Hiszen ők azok akik soha sem elégedettek önmagukkal. Folyamatosan diétákkal és drága edzőkkel sanyargatják magukat és számolják a kalóriákat és a dekákat. Örök rettegés az életük. 

Erre én azt szoktam mondani, hogy állj a tükör elé (úgy ahogyan a másik fórumban írtam), és kérdezd meg magad: "Boldog vagyok ebben a testben?" 
Ha igen: Akkor, nincs baj, mehet minden a maga módja szerint. 

Ha nem: Akkor kérdezz tovább, "milyen testben lennék boldog?" Vedd a fáradságot és ismerd meg a tested minden porcikáját, minden részét. 

Ha abból a tézisből indulok ki, hogy a test a lélek temploma, akkor az embernek mindent el kellene követnie azért, hogy az a lélek boldog és egészséges legyen abban a testben. 

Ehhez képest nem azt látom, hogy az elfogadás lenne a bevett szokás. Helyette keresztes hadjáratok indulnak ducik és karcsúak között. Egyik fél bombázza a másikat, le akarja fogyasztani, vagy éppen fel akarja gyarapítani.

Vannak még egy jó páran kinek a teltebb formák jönnek be, megjegyzem sokkal többen mint gondolnánk hiszen ez egy evolúciós ösztön ez az alkat termékenyebb. Viszont vannak sokan akik (bocsánat a kifejezésért) egy laza dugás kedvéért nevezik magukat duci kedvelőnek. Él bennük egy olyan tévhit, hogy a kövérebb lányokat könnyebb lefektetni, mert azok olyan ritkán tudnak pasit találni maguknak. Ezek az emberek összekeverik az érzéseket, hiszen a duciknak valóban nagyobb a vérmérsékletük, és sokkal jobban ki tudják fejezni az érzelmeiket, sokkal nyitottabbak. De sokkal sebezhetőbbek is. 
ducinyuszi#1832013-08-23 22:57:00
Válasz a(z) 176. üzenetre

Az a baj, hogy a másik oldal sem jobb ám!

Tudod kiakadok, amikor jön nagy hévvel, hogy így meg úgy tetszem, és mindenáron meg akar ismerni. Én rábólintok (igen, minden levélre válaszolok!), hogy örömmel megismerem. Majd marad a néma csend... De én lezárom azzal, hogy az ilyennel úgysem érdemes foglalkozni!

De nem adom fel, mert tudom, hiszen találkoztam már nem egy nagyon értelmes, intelligens, érdekes és izgalmas emberrel is. Miattuk érdemes!!! :)
ducinyuszi#1822013-08-23 22:52:14
Válasz a(z) 175. üzenetre:

Én úgy gondolom alapvető tisztelet az emberek felé, hogy senki sem ítéli meg a másikat a külseje miatt. A világ úgy szép és kerek, hogy mindenki megtalálhatja a neki tetsző párját! Jól is néznénk ki, ha csak a molett nők kellenének mindenkinek, ki bírna annyi férfival! :D

Sajnos az emberek nagyon gyarlók és kegyetlenek, és ott bántják a másikat, ahol a legsebezhetőbbnek látják. Az önbizalmat meg kell tanulni a külső behatásoktól függetlenül felépíteni, mert ha ezt látják, nem kötnek bele az emberbe, ha meg mégis, az is lepattan róla! Ez tapasztalat! :)
bujacsaj#1812013-08-23 17:39:33
Válasz a(z) 180. üzenetre: :) 
e-tron#1802013-08-23 17:19:38
Válasz a(z) 179. üzenetre:

nyilván, de attól még bocs, ha zavar... mindegy, szerintem úgyis törlöm magam, teljesen felesleges itt lenni. értelme nincs kb az oldalnak, max ha türelmis nőt keresnék. 
viszont ezen a fórumon meglepődtem, itt egész intelligens párbeszédek vannak...
bujacsaj#1792013-08-23 17:08:11
Válasz a(z) 176. üzenetre:
Szerintem ezen kár mérgelődni :)
Aki van annyira intelligens, az válaszol valamilyen módon, akinek nincs ennyi sem, azzal nem érdemes foglalkozni.

Tudod mérgelődhetsz is ezen, de hidd el nekem, aki miatt mérgelődsz pont tesz rá.. csak magadnak ártasz vele.. így felesleges. ;) 
e-tron#1782013-08-23 16:03:41
Válasz a(z) 177. üzenetre:

tudom, csak leírtam az én tapasztalatomat, illetve, h mit "tennék" :)
agaborka461#1772013-08-23 15:51:26
Szevasz..Irtam: tisztelet a kivételeknek.. :D 
e-tron#1762013-08-23 15:48:46
Válasz a(z) 171. üzenetre:

már elnézést, h ismeretlenül bele vauvauzok, de én pl EGGYÁLTALÁN NEM várom ezt el, sőt... nálam alap(lenne), hogy többször találkozzunk, randevúzzunk, vacsora/egyéb meghívások, közs séták, mozi, fagyi, akkármi, stb, nem egyből, amit meglátom, vetkőztetem.

de amikor itt is, meg máshol is 10 esetből legalább 8x basznak válaszolni, pedig látom, h be is lépett az illető, meg olvasta is a levelemet, akkor egy csöppet elmegy a kedve az embernek, illetve felbassza magát...
agaborka461#1752013-08-23 15:21:30
hmmm ..igen,tudod szerintem a testalkat ..és az igazi ,nőiesség között nincs határvonal...az tény hogy van aki a vékonyabb un normál testalkathoz ,vonzódik....rendben elfogadom.....de azt már nem hogyha az utcán lát egy teltkarcsú Hölgyet akkor ..1..mégsem nézi hiszen dagadt tehén.....2....vagy megjegyzést tesz.Kérdem én aki telt imádó,hogy akkor nekem szabad e a vékony csajokra ,bármit is mondanom??A másik, igen is van, aki önhibáján kivül került esetleg ilyen helyzetbe..mint pl a nővérem...Genetikailag a nagyszülőkre hasonlít..van rajta mit fogni..de nem ""kövér"" mégis kapott megjegyzést nyíltan a strandon...most kérdezem én..mint kis ostoba..hogyan adod vissza egy így megtiport megszégyenített embernek azt a pici önbizalmat ami eleve volt neki.A társadalom,gonosz és ezt az emberek kreálták ilyenné..intoleráns..kapkodóvá,becsmérlővé.és hazuggá.Vegyük már figyelembe hogy ezek az emberkék is érző lények és Nők.....akiket tisztelni illik.
ducinyuszi#1742013-08-23 14:59:48
Válasz a(z) 173. üzenetre:

Hát igen... Én ilyen voltam amióta világ a világ, örököltem kellemes géneket és a szüleim életmódja - ami gyerekként nyilván az enyém is lett - rátett még egy lapáttal, így 6 éves koromtól szépen gyarapodtam. 18 éves korom körül - amikor rájöttem, hogy ez így nem lesz oké - életmódot váltottam és lefogytam, de soha nem voltam egyszálbelű. :D Aztán házasság, gyerekszülés, majd 12 évig kerestem az okot, hogy mi a fenéért nem tudok lefogyni (magyar eü..., no comment!). Végül 12 év után én jöttem rá a titokra, megfutottam a köröket az orvosokkal (csekély fél évembe került), végül igazolták a diagnózist amit én állítottam fel, és láss csodát, rögtön meg is szabadultam 30 kilómtól... :O Szóval azok akik ítélkeznek, sokszor nem tudják milyen kálvárián megy át valaki, akit ilyen génekkel áldott meg a sors...

Ennek ellenére soha nem vágytam arra, hogy nádszál karcsú legyek, én pihe-puhán, itt-ott gömbölyűen, kereken érzem jól magam. (A fogyás csupán az egészségem miatt volt nagyon fontos!) Szeretem a nagy cicijemet, a nagy, gömbölyű mégis feszes popsimat, én békében élek önmagammal! És az sem okozott soha problémát, hogy férfit találjak magamnak, mindig válogathattam. :D Az önértékelésem, az egom rendben van, és csak ennyi kell! Minden más mellékes!

Még huszonévesen fordult elő velem, hogy jött egy vendégem masszázsra. Aztán hogy, hogy sem... kicsit egymásba keveredtünk. :D Sok év után összefutottunk egy ilyen társkeresőn. Ő megismert rögtön, és elmesélt valamit. Azt mondta, hogy miután velem volt együtt, utána kizárólag a telt, duci nőket keresi, annyira jó és meghatározó élmény volt ez számára (ez közel 15 év távlatából nem kis dolog)! :D És nem ő az egyetlen ilyen férfi! Sokan átpártolnak a teltebb formákhoz, ha egyszer kipróbálják, ráéreznek a zamatára, mert hát az mégiscsak mááááás, olyan igazi nőcis! :D

agaborka461#1732013-08-23 12:19:45
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d3e1f06/0df75f.jpg
Szió. Szerintem ,jó a téma hiszen,mi pasik,(nem mindenki)hajlamosak ,vagyunk azokat a nőket akik kerekebbek formásabb idomokkal rendelkeznek mint ami a társadalom beteg gondolkodás,módjából,ered....rajtuk ,keresztül nézni vagy gúnyolni őket.Másodrangúaknak beállítani őket......de..... érdekes ha egy pasinak,nincs lehetősége másra csak a farokverésre ....vagy ...egy ilyen csajra bíznia magát.akkor az esetek nagy többségében mégis a ducipuncinál köt ki....hajlamos elfelejteni ,hogy az egykori bombázó is szül kettő gyereket és igen is belőle is "" tehén"" lesz.Uraim ez a nagy büdös helyzet..
bitangno#1722013-08-23 12:08:27
Válasz a(z) 171. üzenetre: Ebben igazad van! :)
S mi a véleményed a fórum témájáról? :)
agaborka461#1712013-08-23 11:41:13
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d3e1f06/ad8b08.jpg
Szia!!Szerintem az a baj ,hogy mi pasik(Tisztelet a kivételnek..lusták vagyunk)elvárjuk a nőktől,hogy az első beszélgetés után rohanjanak hozzánk,hiszen ,mi vagyunk a ""teremtés""koronái,de viszont általában,semmit nem teszünk ennek,az érdekében.Megsértődünk ha egy nőnek esetleg elvárásai vannak,velünk szemben.Az,hogy esetleg vacsorameghívás vagy egy csokor virág,netán több randi ....ez eszünkbe sem jut.Ugyanakkor természetes az,hogy sértve érezzük magunkat,ha egy ilyen nő...aki már megélt ilyen csalódást ,ő egyszerűen nemet mond...De Uraim az érdeklődést irányunkban fel kell kelteni!!!..és fenn is kell tartani...na ez az igazi férfias feladat
subdom120#1702013-08-20 18:33:54
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/5/USRf_5c757c1/6f5096.jpg
Sziasztok!
Igen, jó lenne egy klub, egy rendszeres összejövetel, akár egy tag aki valóban duci, duci szerető, és van pl: egy nagy kertes háza, partykat lehetne szervezni, meztelenkedni, nem szégyenleni hogy duci a testünk.Ez ÖTLET volt.
És a duci fogalmát ismerőkkel , akik tudják a 10 kiló felesleg az nem duci !! 
Én régóta keresek egy igazi barátot,párt, társat, nehéz, pedig csak úgy lenne jó ha rendszeresen lehetne jókat meztelenkedni,kiélni vágyainkat,legyen az hetero-bi , bi kezdő, sub,dom, játékos duci..
Egy csoportot lehetne-e megnyítni, meghívás alapon, azaz csak azt engedni be aki valóban igazi,nem kamus adatlapot tölt ki,legalább a magassága,súlya ,kora, pár mondat az elképzeléséről,vágyáról...
Szerintetek megvalósítható lehetne ez?ÉS KÉPEINK LEGYENEK MAGUNKRÓL-NEM HISZEM HOGY NEM LEHET A MAI KOR TECHNIKÁJÁVAL 1-2 KÉPET MUTATNI MAGUNKBÓL.. (Én kezdem a sort egy képpel)
bitangno#1692013-08-20 10:53:32
Válasz a(z) 159. üzenetre:Jó, hogy van aki így vélekedik! :)
nanci#1682013-08-14 18:06:39
Válasz a(z) 159. üzenetre:Végre minket is néz valaki valakinek :)
Imádlak ismeretlenül....csak mert ilyen  a véleményed :)
weicha#1672013-08-12 23:05:39
Válasz a(z) 162. üzenetre:
Talán a pasi mégsem gondolja olyan sikeresnek és nem ismerkedne tovább. Vagy eleve nem gondolta komolyan.
e-tron#1662013-08-12 21:49:58
Válasz a(z) 163. üzenetre:ű

jogos... :)
e-tron#1652013-08-12 21:49:16
Válasz a(z) 155. üzenetre:

:D :D LOL
ducinyuszi#1642013-08-12 12:39:08
Válasz a(z) 159. üzenetre:

Iszom szavaidat! :)
gnx#1632013-08-12 12:29:32
Válasz a(z) 162. üzenetre: ?
Én sosem csináltam ilyet... ennek kölcsönösen kéne működnie, az nyer, aki előbb :)
irisz38#1622013-08-12 11:22:46
Sziasztok! Biztos általános téma, de azért megkérdezlek titeket erről: miért várják a férfiak, hogy egy első sikeres beszélgetés után a nő keresse őket? Most nem pont magamra gondolok, mert én elvagyok egyedül is (adatlap), viszont régebben - amikor még örültem is volna valakinek - akkor ugyanez volt a felállás.
olon63#1612013-08-12 10:49:03
Sziasztok!!

Én csak egyszerűen meg szeretném mondani, Imádlak benneteket.. :*  :) 
bitangno#1602013-08-12 08:32:38
Válasz a(z) 159. üzenetre:Tetszik az írásod! :) :* Igen, mi is NŐ-k vagyunk, s bizony vannak elvárásaink. S aki nem fér bele csak azért nem fekszik le vele senki mert hogy duci. Attól, hogy duci vagyok vannak férfiak akik írnak, nem is kevés. :) Így a választás lehetősége is megadatott. :)
bobby29#1592013-08-12 05:40:43
Sziasztok

Sok-sok éve már, hogy regisztráltam az oldalra és sok-sok éve, hogy nem használtam. A napokban kerestem fel újra, hogy miért és milyen reményekkel ezt megtartanám magamnak. Ami miatt írok az a férfibecsület. Normális férfitársaim becsületének védelme. Átlagos külsejű, átlagos pasi vagyok, aki egyszerűen csak szereti a nőket. A duci nőket is, de itt kell, hogy egy hatalmas felkiáltó jelet tegyek. Duci nő, mint olyan eddigi tapasztalataim szerint nem létezik. Pontosabban fogalmazva létezik, de őket is nőnek hívják. Férfiszemmel nézve, udvarolva és párt-partnert keresve nem lehet ilyen megkülönböztetést tenni. Pontosan ugyanolyan nők, mint bármely girhes topmodell, bármely jó alakú ... Szóval nők. Pont ugyanannyi kosarat kapok tőlük mint bárki mástól, mert nekik épp ez nem felel meg , vagy az.
Aki csak azért keres ilyen partnert, mert úgy hiszi könnyebben kaphatók, csak mert olyanok, amilyenek, hát az nagyot fog csalódni.
Én szeretem őket -igazából minden nőt szeretek- :) ennek ellenére tőlük is igen gyakori a visszautasítás.
A lényeg: nők másak, mint mi, nézzenek ki akárhogy. Ne megérteni és megváltoztatni akarjuk őket, hanem csak szeretni.
ducicsaj#1582013-08-11 21:13:08
Válasz a(z) 157. üzenetre:

Főnökasszony! Értettem! :-D :-*
secreto#1572013-08-11 21:01:42
Válasz a(z) 144. üzenetre:

még jó, hogy kedveled :P  :*  :*  :D 
gnx#1562013-08-11 19:44:21
így legyen! :)
bitangno#1552013-08-11 14:56:49
Ebből szerelem lesz! :P :D
e-tron#1542013-08-11 12:41:17
Válasz a(z) 153. üzenetre:
 :pirul: 
bujacsaj#1532013-08-10 23:04:38
Válasz a(z) 152. üzenetre: :* 
e-tron#1522013-08-10 22:45:56
Válasz a(z) 139. üzenetre:
+1
e-tron#1512013-08-10 22:44:16
Válasz a(z) 137. üzenetre:

:D :D
ducinyuszi#1502013-08-10 22:07:16
Válasz a(z) 138. üzenetre:

Aki át akar verni, privin is megteszi. Velem is megpróbálták megtenni, és ugyanúgy felszívódott már privin ismerkedő pasi, mint nem privis. Nincs összefüggés.

[1-60] [61-120] [121-180] [181-209]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3940BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba106101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba920Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6460Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5480Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak

#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2640Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.