ELJONNEL E EGY BDSM BULIBA?
Témavezetőriply
SZIASZTOK 
KIVANCSI VAGYOK AZ OSSZES
VELEMENYRE EBBEN A TEMAKORBEN
ELORE KOSZONOM A HOZZASZOLASOTOKAT
CSAO
MASTER BELA
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
100
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

12
pervpar#50
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/8810.jpg
mi is szívesen mennénk, de az eddigi időpontok nem voltak jók, és a feltételekkel sem vagyunk tisztában.

Üdv gabi
bferi0715#49
sziasztok

szívesen elmennék 1 ilyen buliba merre szokott lenni és mikor?
perverz111#48
előzmény
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/7303.jpg
Válasz a(z) 46-es üzenetre:Mik a feltélek hogy valaki erre a bulira menjen és szívesen elmennék...csak épp még kezdő vagyok ilyen téren de nagyon érdekelne a dolog
csoda#47
sziasztok

Mi elmennénk, maximum ismerkedünk a témával. Az még nem jelent semmit, hogy elmegyünk.
mastergood#46
SZIASZTOK
BULI  JUNIUS 10.EN!!
MASTER BELA
pincsi-boy#45
Én, mint a kezdők kezdője, nem mennék el egy ilyen bulira. Beszélgetős talira is csak sokára mentem el, és most már oda sem mennék. Megtaláltam azokat a korlátaimat, amiket se ilyen, se olyan bulin nem tudok átlépni. Meg amúgy sem...
A(z) #44 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
softsm#43
Helló!
Benquin-nek válaszul,hogy kavarhat idegennel egy mazo.
Nejem így lett beavatva,szüzen ismertem meg,fél év múlva pedig egy hirdetésemre jelentkező pasi,akit akkor látott először,abban az órában magáévá tehette a kedvemért...nálunk pont ez a lényeg.
softsm
A(z) #42 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
mastergood#41
SZIASZTOK
KELLEMES HUSVETI UNNEPEKET
22- BULI 

CSAO
BELA
oregjegenye#40
Sziasztok!
Egy ilyen buli tök jó lenne, és még az emeletre is fel mernék menni.
Ha videóznának az csak feldobna. Persze csak álarcban engedném videózni magamat.
Ha lehet, akár Szmonostorra is kimennék:)
Ö
bagyesz#39
mennék én is de nincs dominám kezdő vagyok de nagyon akarnám.
A(z) #38 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
jumbo#37
sziasztok én örömmel elmennék subként egy ilyen buliba,sajnos még nem volt alkalmam rá de beválalnám örömmel,várom az érdeklödöket akik beválalnának.
balu0217#36
Igen kiváncsi vagok milyen,mi történik egy ilyen bulin?
etvagy#35
Üdv mindenkinek!
Szívesen részt vennék ilyen partyn, de sajnos nincs subom. Ja és kezdő vagyok e téren, de tanúlni mindíg érdemes.
Hölgy subok is lesznek?
mazochista#34
Üdv mindenkinek!
Ha esetleg van itt olyan férfi, aki dominát keres az vigyázzon, mert a fekete-angyal névvel hirdető nő (szerintem egy aberált férfi) egy szélhámos.
mastergood#33
SZIASZTOK,
KIVANOK MINDENKINEK SZUPER SEXY VALENTIN MAPOT!!!!!!!!!!
MASTER BELA
PARTY MARCIUS 4-.-EN HIVJATOK
rakoczy#32
Üdv! Szivesen elmennék de a videózást csak a résztvevők engedélyével tartom lehetségesnek, még nincs tapasztalatom, de nagyon szeretnék tanulni
freepool#31
nagyon szivesen mennék,sajnos jelenleg nincs rabszolga nőm!Írj mikor lessz ilyen lehetőség.
bukkake#30
Hello
Nagyon szívesen kipróbálnék egy ilyen partyt, int Dom, sajnos komolyabb tapsztalatom még nincs, de szívesen tanulnék, egyszer el kell kezdeni! :-)
squito#29
Szívesen mennék egy ilyen buliba dom-ként.
zeno#28
Én is szívesen elmennék egy ilyen builiba,  de a fotózás, filmezés engedélyezését csak a résztvevő engedélyével tartom lehetségesnek. Kár hogy nem olvastam arról a régi szombati bulirűl időben. Ki tudja mikro lesz legközelebb?
A(z) #27 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
tipo#26
Izgaztja a fantáziámat a dolog. Sosem voltam még BDSM buliban. A sub szerepet szívesen kipróbálnám. A kamera talán felizgatna. Üdv!
mastergood#25
KIVANOK MINGENKINEK SZEXBEN GAZDAG BOLDOG UJ EVET!!!!!!!!!
MASTER BELA
benquin#24
Nekem is fura elképzelnem, hogyan vállalhatja egy sub vagy egy mazochista hogy vadidegenekkel kavarjon, pláne kamera előtt. Persze ha mégis van ilyen, látni szeretném róla a videót:) Tényleg, lett valami abból a beharangozott buliból? Volt ott egyáltalán valaki?
kgy#23
Minket valószinüleg érdekelne.
csele#22
vagy írhatja más is csak tudjuk meg :)
csele#21
meghalok a kíváncsiságtól, hogy mi lehetett a 17-i partyn. Javaslom Master irjon valami beszámolót
mastergood#20
KIVANOK MINDENKINEK GYONYORU KARACSONY 
ES BOLDOG UJ ESZTENDOT
MASTER BELA
magusa#19
Én voltam Págában egy ilyesmin.Látványos volt,de egy szót nem tudtam váltani senkivel,mert nem tudok csehül.Ha Magyarországon is lenne ilyen mennék,ha lehet,ha másért nem is,ismerkedésre mindenképp alkalmas lehet.
mastergood#18
SZIASZTOK
NALAM CSAK AZ TORTENIK AMIBE MINDENKI BENNE VAN!
AZ ISMERKEDES MINDIG A FOLDSZINTEN A NAPPALIBAN ES
AZ EBEDLOBEN TORTENIK, CSAK AZ JON FOL AZ EMELETRE AKI AKAR ES CSAK AZT VIDEOZZUK AKI AKARJA!!!!
EBBEN A  JATEKBAN MINDIG A SUBOK DONTENEK KI MIT BIR VAGY ELVEZZ EN SOHA NEM LEPEM AT A HATART!!!!
A HOSSZU GYAKORLATTOL NAGYON FLEXIBILIS VAGYOK
REMELEM SOKAN JOTTOK SZOMBATON 
KIVANOK KELLEMES UNNEPEKET MINDENKINEK
MASTER BELA
bum#17
Sziasztok. Én abszolúlt kezdő vagyok ebben a világban. Természetesen résztvennék, mivel ott megismerkedhetnék a BDSM- mel.Bum.
mastergood#16
DEC 17 PARTY HIVJATOK HA ERDEKEL 
NAGYON KOSZONOM
Hello.
Én kezdő vagyok,de szívesen résztvennék ilyen összejövetelen.Igaz elég gátlásosnak érzem magam,de biztos nagy élmény lehet felszabadulni alóla.
titkosan
A(z) #14 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
mastergood#13
SZIASZTOK!
A PARTYKON KB 50% NEM AKAR FENYKEPEZNI ES VIDEOZNI EZERT NEM LATOD OKET AZ ALBUMOMBAN,
MINDIG KORREKTUL BETARTOM A SZAVAM!!
CSOO
MASTER BELA
bornadrag#12
Hello!

Simán! Fétishparty-n már többször voltam!

Bőrnadrág
kicsio#11
Fogok jelentkezni, és köszi... kicsio  :o)))
bigi#10
előzmény
Válasz a(z) 9-es üzenetre:

Akkor legközelebb ha innen vagy a gyaliről kapsz  körlevelet, hogy tali lesz, vagy meglátod topicba, akkor jelentkezz, hogy jönnél ;-)

Bigi
kicsio#9
előzmény
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Bigi, akkor gyerünk ! Én még nem voltam ilyen buliban... :o)))
bigi#8
előzmény
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
Kedves Kicsio

De hát rengeteg olyan buli van, ahol kötetlenül lehet beszélgetni, és akinek kedve van eljátszik amit akar.
Minden chates tali ilyen. És mind nyilvános meg van hírdetve és bárki, aki jelentkezik eljöhet.

Bigi
regimanus#7
Kedves Béla! Igazán szerencsés vagy, hogy ilyen élményekben lehet részed, melyeket a filmeiden volt szerencsém látni.Örömmel csatlakoznák csapatodhoz, bár ebben a témában teljesen kezdő vagyok. A flmek nézése közben meglepődve tapasztaltam, hogy izgat a dolog.ehet, hogy megtapasztalom személyesen is a valóságban. Üdv:Regi
weerus#6
Béla!

Én nem vennék részt egy ilyen buliban, nekem a BDSM egy nagyon intim kötődés.Sokkal intimebb mint egy hagyományos szexuális kapcsolat. Nem tudom elképzelni, hogy a subomat egy társaságban fenekeljem el, vagy tegyek vele egyéb dolgokat, esetleg más tegyen vele bár mit.Én úgy érezném az nem a mi gyönyörünket szolgálja, nem kettőnkért történne, hanem egy színjáték, egy manír, ami másoknak szól.Nekem a BDSM nem ezt jelenti. Természetesen elfogadom, hogy más embereknek ez okoz örömöt.

Weerus
kicsio#5
Én nagyon szívesen részt vennék egy ilyen buliban, ha igazi domok is megjelennének...
madonak igaza van, anyag ne készüljön róla...
Bigi ! Szerintem kötetlen buli kellene, ahol lehetne beszélgetni, de mód lenne a demo-verziós játékokra is.
És nem lenne veszély, figyelnénk egymásra :o)))
slave#4
Szívesen mennék ilyen buliba a párommal együtt. Slave.
fiucsajszerepre#3
Szívesen résztvennék bdsm buliban szexszolgaként.
mado#2
Fantázia szintjén már sokszor voltunk néhányan, de a valóságban nem olyan egyszerű ez. Egyetértek Bigivel abban, hogy ehhez ismeret és bizalom kell, csak úgy az ember nem megy el kiszolgáltatni magát idegeneknek.
Talán akkor el tudnám képzelni, ha az Urammal mennék, aki vigyáz rám, akiben megbízok. Ez talán garancia lehet arra nézve, hogy semmi olyan nem történhet velem, amit én nem akarok.
De olyan helyre, ahol videot készítenek a buliról, semmiképpen nem mennék el.
bigi#1
Szia Béla!

Egy csomó BDSM buli van... csak épp rengeteg féle...
van olyan, amiben pl BDSMről beszélgetés van rendszeresen (amiken én voltam ott mindig 5-15 ember volt az tuti).

És van olyan, ami arról szól, hogy egy kocsmában dumálnak az emberek, és megismerik egymást személyesen is azok, akik chaten és fórumokon nap mint nap találkoznak (amiken voltam ott emlékemi szerint akadt olyan is, ahol 50 körüli létszám volt, de talán van aki jobban figyelt, mint én).

És van persze az a fajta buli, amire Te gondolsz, amikor a buli célja, hogy egy csomó ember BDSMezzen együtt amiről Neked kellene a legjobban tudni, hogy hányan mennek el (én ilyenre nem járok és nem is mennék, nekem ahhoz, hogy vkivel BDSMezek kell egy csomó megelőző élmény, bizalom és egymás ismerete).

Bigi

12
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.